https://www.cvkeskus.ee/33579

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33579

Tööpakkumise number

33579

Töö kirjeldus

kes vastutab puidupinkide korrashoiu eest. Mehaaniku tööülesandeks on puidupinkide reguleerimine, seadistamine, käivitamine, remontimine ja hooldamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat omab vastavat erialast haridust või eelnevat töökogemust mehaanikuna. Teab ja tunneb seadmete ehitust ning tööprotsessi põhimõtteid. Omab head loogilist mõtlemist , tehnilist taipu ja oskust töötada meeskonnas.


Ettevõte pakub

• Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
• Tööle väärilist tasu


Lisainfo

Töökoht on Pärnus.

Kuna ettevõte on väike, peab ettevõtte juht eriti oluliseks abivalmidust ning koostööoskust.

Kvaliteetne töö, kokkulepetest kinnipidamine, personali väärtustamine ning arendamine on taganud ettevõtte senise edu.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. september 2004
Kuulutus sisestati:
12. august 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

26.veebruaril 1988.a. moodustati ühisettevõte Matek, mille koosseisu kuulus kaks tooterühma – puitkonstruktsioonid ja ehituskeemia. Ühisettevõte reorganiseeriti 1992.a. aktsiaseltsiks ja selle õigusjärglasena jätkab alates 1998.a. märtsist AS Makroflex, kelle tegevusvaldkonda kuulub ehitushermeetikute tootmine ja turustamine. Oü Matek jätkas oma tegevust Merko Ehitus AS kontserni kuuluvana kuni 2003.aasta augustini.

Alates 2003 a. augustist tegutseb OÜ Matek iseseisva firmana.

OÜ Matek põhitegevusalaks on puitkonstruktsioonide projekteerimine, arendamine, valmistamine ja turustamine. Põhitoodeteks on tehase tingimustes valmistatud monteeritavad puitmajad ja ogaplaatühendustega katusesõrestikud.

Tegevusaastate jooksul on Matek turustanud tooteid paljudesse riikidesse. Põhiturg on koondunud Norra, Island, Iirima, Saksamaa, Rootsi, Austria ja Läti. Mateki konstruktsioonidest on püstitatud üle 2 000 ehitise, millest enamuse moodustavad ühepereelamud. Matekil on välja kujunenud ka alaline klientuur, need on peamiselt ehitusfirmad ja kinnisvaraarendajad.

Seega võib öelda et, kümneaastase töötamise jooksul on kokku puututud väga erinevate tellimustega, mis on esitanud Matekile kõrgeid nõudmisi nii toodete kvaliteedi, kui ka tarnete kiiruse ja eripalgeliste konstruktsioonide osas.

Peamised koostööpartnerid – tarnijate hulgast: akende ja uste tootjad Haapsalu Uksetehas ja Viking Window; kinnitustarvikute tootjad Mechelin Eesti ja Essve Baltic; liimpuittalade tootja aktsiaselts Liimpuit Põlvas; kipsplaadid Norgipsilt; värvid Tikkurila tehastelt; sisetrepid Messuporras OY ja Snickarlaget AB-lt; puitlaastplaat Pärnu Plaaditehas; klaasvill Isoverilt, Paroci kivivilla.