Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209362

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad metalli ja mehaanikaga seonduvad tööd.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus metalli töötlemisel/käitmisel(kasuks tuleb töökogemus laevatehases)
* Kiire keeleomandamise oskus
* peab omama Eesti või mõne teise EL liikmesriigi passi
* töökus ja ausus
* kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

* norra keele kursust Eestis
* tasuta transporti Eesti-Norra-Eesti
* tasuta majutust Norras
* head palka

Lisainfo

Keeleõpe toimub Eestis ca. 6-7 kuud.
Kandideerimiseks palun saatke oma inglisekeelne CV läbi CV keskuse.

Tööpakkumise number
#209362

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. november 2010
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Mehaanik