Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551945

Mehaanik-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. august 2018
Kuulutus aegub:14. september 2018

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on teostada ettevõtte masinate ja seadmete hooldust, remonti ning seadistamist.

Ootused kandidaadile

Meie ootused:

töökus, kohusetundlikkus, ausus
hea tehniline taip
valmisolek meeskonnatööks
eesti keele oskus suhtlustasandil
kasuks tuleb töökogemus vastavas valdkonnas

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega ja maitsva toiduga pädevas ning arendavas organisatsioonis.

Täiendav informatsiooni saamiseks võtke ühendust tööjuhiga, Andre Kauna (tel +372 56562597)

Tööpakkumise number
#551945

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte. Meil töötab üle 7300 spetsialisti, kes pingutavad igapäevalt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® ja Tallegg®. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus-, ja ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ekspordime oma tooteid rohkem kui 50 riiki. HKScani netokäive 2017. aastal oli 1,8 miljardit eurot, mis teeb meist ühe Euroopa juhtivaima liha- ja toiduainetööstuse ettevõtte. www.hkscan.com

Vaata rohkem