Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438419

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • masinate ja seadmete seadistamine, remont ja hooldus
  • uute seadmete paigaldus ning olemasolevate seadmete ümberpaigutamine
  • probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • erialane töökogemus
  • tulemusele orienteeritus, positiivsus, vastutustundlikkus
  • valmisolek vahetustega töötamiseks

Kasuks tuleb:
  • puidutööstusmasinate tundmine
  • inglise keele oskus
  • keevitamis- ja treimisoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • püsivat töökohta
  • kindlat sissetulekut
  • väljaõpet
  • mitmesuguseid soodustusi
  • häid töötingimusi (riietusruumid koos saunaga, sportimisvõimalused, oma söökla)
  • transpordivõimalus. Bussiliikluse kohta küsi täiendavat infot!

Tööpakkumise number
#438419

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2016
Kuulutus sisestati:
30. august 2016

JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Northern Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja JELD-WEN Inc. koosseisu. Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on siseuksed ning ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku pea 800 töötajat.
Täpsem info ettevõtte kohta meie kodulehel www.jeld-wen.ee.

Vaata rohkem

Mehaanik