Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736878

Mehaanik (Jüri)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tahad töötada Bosch Car Service autoteeninduses ja saada teadmisi tuleviku tehnoloogiast? Tule rahvusvahelisse autoteeninduste ketti mis keskendub kvaliteedile ja arengule. Otsime oma töökotta kvaliteediteadlikku ja kogenud mehaanikut, kes on valmis vastu võtma igapäevaseid väljakutseid.

Sinust. ▶ Oled väljaõppinud mehaanik ja sul on eeldatavasti kogemusi erinevate automarkidega ▶ Oskad käsitseda veaotsingu- ja diagnostikaseadmeid (eelistatavalt Boschi omi) ▶ Sulle meeldib tegelda erinevate probleemidega erinevat tüüpi sõidukite juures ▶ Oled punktuaalne, töötad iseseisvalt ja süsteemikindlalt ▶ Hoiad klienti alati tähelepanu keskpunktis,osutad parimat võimalikku teenust ja oskab pärast töö lõpetamist nõu anda

Ootused kandidaadile

▶ Oled väljaõppinud mehaanik ja sul on eeldatavasti kogemusi erinevate automarkidega ▶ Oskad käsitseda veaotsingu- ja diagnostikaseadmeid (eelistatavalt Boschi omi) ▶ Sulle meeldib tegelda erinevate probleemidega erinevat tüüpi sõidukite juures ▶ Oled punktuaalne, töötad iseseisvalt ja süsteemikindlalt ▶ Hoiad klienti alati tähelepanu keskpunktis,osutad parimat võimalikku teenust ja oskab pärast töö lõpetamist nõu anda

Pakume: ▶ Head töökeskkonda tublide ja tõeliselt professionaalsete kolleegidega ▶ Töökohta, kus saad arendada oma oskusi ja koguda teadmisi tehnoloogia arengu käigust, sh Boschi tehnilisi kursusi süsteemitehniku koolitusi jne. ▶ Motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Kas see töö on midagi sinu jaoks? Saada avaldus ja CV aadressile
marko(at)looautokeskus.ee kirjutades teemalahtrisse sõna „mehaanik”.

Loo Autokeskus OÜ asub Kaevu 2A, Pildiküla Rae vald, Harjumaa, 75308,Jüris(Tallinnast 5 km kaugusel)

Tööpakkumise number
#736878

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. november 2021
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2021

CVKeskus.ee klient

Loo Autokeskus OÜ asub Jüris ,Pildiküla ,Kaevu 2a.
Tegutseme 2008 aastast, meie juurest saad abi oma autoga seotud muredele.
Pakume erinevaid teenustöid nagu näiteks sildade reguleerimine 3D sillastendis, alusvankri remonti, diagnostika töid, rehvivahetust, rehvide müüki, balanseerimist, mootorite ja käigukastide remonti, tulede reguleerimist, elektritöid, kliimaseadme remonti ja täitmist, mootorite ja salongide eelsoojendite remonti ja paigaldust ja palju muudki ja seda kõikidele automarkidele.
Meil on kogenud parimad spetsialistid, kasutame kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid autovaruosasid.Garanteerime teostatud teenuste toote turvalisuse ja kõrge kvaliteedi.Soovime olla Teile parimaks partneriks ,koos leiame parimad lahendused et hoida Teid turvaliselt ratastel.

Vaata rohkem