Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717943

Mehaanik-Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogenud mehaanikut, kelle ülesanneteks on turba substraatide toomise ja pakendamise tehase seadmete ja süsteemide hooldus- ja remont (sh.häälestamine). Seadmete tööprotsesside jälgimine ja nende tõrgete põhjuste väljaselgitamine ja likvideerimine. Osalemine tehniliste lahenduste väljatöötamisel ja elluviimisel.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus tööstusseadmete valdkonnas (automaatika, pneumaatika, mehaanika)

  • Eelnev töökogemus

  • Eesti ja Inglise keele oskus suhtlustasandil

  • Tehniliste jooniste lugemise oskus

  • Iseseisvus, hea suhtlusoskus ja pingetaluvus

  • Täpsus, kohusetundlikus ja vastutusvõime

  • Valmidus töötada vahetustes või väljakutsetel ( vajadusel)

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet.

  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes

  • Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele.

Tööpakkumise number
#717943