Värsked tööpakkumised

Mehaanik, hooldusluksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 205625

Tööpakkumise number

205625

Töö kirjeldus

Soomes, Kotka piirkonnas pakkuda tööd Mehaanik-luksepale, kelle tööülesandeks erinevate masinate, liinide, seadmete hooldus ja remont. Nõutav ka keevitus ja freesimisoskus. Nõutav ka soome ja inglise keel. Ettevõte valmistab gaasitorustikke, mis betoneeritakse. Ei saa olla tolmu (betooni) alergiat. Töö ei ole kergete killast. Nõuab tõsist suhtumist!

Nõudmised kandidaadile

Mehaaniku-luksepa koolitus ja piisav töökogemus (10 aastat), soome ja inglise keel, keevitus- ja freesimisoskus. Peab olema teinud hooldus- ja remonditöid.

NB! Nõutud oma majutuse olemasolu Kotka piirkonnas!

Ettevõte pakub

Ametlikku soome lepingut, palkka 14 eur /h.

Lisainfo

Töö algaks koheselt!
Oma majutuse olemasolu!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. september 2010
Kuulutus sisestati:
1. september 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131