Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211023

Tööpakkumise number

211023

Töö kirjeldus

Vanarauaplatsi tehnika hooldus ja remont. Hüdraulilised kraanad, diiselmootoriga laotõstukid, kallurautod jmt

Nõudmised kandidaadile

Pikaajaline kogemus hüdrauliliste kraanade (Fuchs, Liebherr) remondi ja hooldusega. Soovitavalt EL passi olemasolu. Teadmised hüdraulikasüsteemi ja elektroonika vallas. Vajalik asjakohane haridus. Iseseisev töötamise oskus. Kasuks tuleb keevituse kogemus. Vajalik inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb saksa keel oskus.

Ettevõte pakub

Majutus, ületundide tegemise võimalus.

Lisainfo

tel. +37256493723
e-mail: b2bmet(a)yahoo.com
Masinate ja töökoha pildid:

Asukoht:
Holland
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
1. november 2010