Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143475

Meestemaailma teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide kõrgetasemeline teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

hea suhtleja
sõbralik
rõõmsameelne
hea koostööoskus

Ettevõte pakub

sõbralikku meeskonda
kindlat tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
professionaalseid erialaseid koolitusi
võimalusi tööalaseks arenguks
tööd graafiku alusel
kaasaegset töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka
motiveerivat tulemustasu

Tööpakkumise number
#143475

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008

Tallinna Kaubamaja AS moekaubamajad Tallinnas ja Tartus on kujunenud oluliseks arvamusliidriks Eesti moekaunduses. Et pakkuda klientidele parimat valikut ning teenindust, on viimastel aastatel toimunud mitu edukat laienemist - 2004.aastal Tallinna Kaubamaja laienemine Viru Keskusesse ning 2005.aastal Kaubamaja Tartu avamine uues ostukeskuses Tartu Kaubamaja.

Vaata rohkem