Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69251

Meessmüüja mööblikauplusse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täispuitmööbli müügiga tegelev firma vajab kiiresti oma müügisaali meesmööblimüüjat. Töö on täistööajaga (graafiku alusel) 7 päeva nädalas. Töö seisneb müügisaali näidiste alusel toodete müügis klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Aktiivset töösse suhtumist, eelnev müügitöö kogemus, hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, ausus. On kiire taibuga ja võimeline reageerima kiiresti ja aktiivselt.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd

Lisainfo

Kindlasti lisada Cv-sse ka soovitaja.

Tööpakkumise number
#69251

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7500 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2006

Pakume Tallinnas ja Tartus PESAPUU kaubamärgi all puitmööblit ja puitmänguasju.

Vaata rohkem