Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51575

Meesmüüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja teenindab kliente. Oskab anda soovitusi toodete osas.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- vähemalt keskharidust;
- vanust 25-50 eluaastat;
- füüsilist vasupidavust

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus kaubanduses;
- arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Pakume põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu.

Lisainfo

CV koos palgasooviga saata hiljemalt 30.09.2005 aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna "Müüja") või elektroonilisel teel aadressile info@kodumasinad.ee.

Tööpakkumise number
#51575

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 6000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2005
Kuulutus sisestati:
16. september 2005

on Eesti vanemaid ja suuremaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid, mis laiendab pidevalt tegevust. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Rakveres.

Vaata rohkem

Meesmüüja