Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21949

Meesmüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine. Kaupade vastuvõtt, müügiks väljapanek ja inventeerimine. Tankla rumide ja territooriumi korrashoid.

Ootused kandidaadile

Vanus 20-30 aastat, keskharidus, eesti ja vene keele oskus. Hea suhtlemisoskus, aktiivsus, kohusetundlikkus, kiire töörütmi talumine, soov töötada kaubanduses ning valmisolek teenindada kliente sõbralikult, viiskalt ja kiirelt.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd ja sissetulekut. Vahetustega (8-12 h) tööd.

Lisainfo

Töötada tuleb nii päevasel, kui ka öisel ajal.

Tööpakkumise number
#21949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 40 - 45 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2003

CVKeskus.ee klient

5+ KÜTUS tankla

Vaata rohkem

Meesmüüja