https://www.cvkeskus.ee/175550

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #175550

Meeskoristaja Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meeskoristajat Soome. Töö ülesandeks toiduainetööstusmasinate puhastamine. Töökoht asub Helsinkist 300 km kaugusel. Töö algus 24.03.2009


Ootused kandidaadile

Meesterahvas
Soome keele oskus suhtlustasandil
Oma auto kasutamise võimalus
Sooem tööturvalisuskaardi olemasolu


Ettevõte pakub

Palk 8,35 eur + öötundide eest 1,17eur suurune lisa
Kütusekompensatsioon
Pakume majutusvõimalust 125.- eur/kuu


Tööpakkumise number
#175550
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Meeskoristaja Soome
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!