Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200236

Meeskonnavanem-Paldiski päästekomandosse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetööde juhtimine, sealhulgas suitsusukeldumise ning teiste ülesannete täitmine tulenevalt Päästekeskuse õigusaktidest;
  • valverühma ööpäevaringse valmisoleku tagamine- kiirelt ja efektiivselt päästetööde tegemiseks ning abi osutamiseks;
  • valverühma väljaõppe, praktiliste harjutuste ja õppuste organiseerimine ja läbiviimine;
  • koostöös teiste büroodega ennetusalase tegevuse läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • tuletõrje- või päästeala erialaspetsialisti kutseharidus või selle omandamine;
  • vanus vähemalt 21 aastat, teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitlemise oskus;
  • otsustus- ja vastutusvõime;
  • hea suhtlemisoskus;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • iseseisva päästetööde juhtimise õiguse omamine töökohajärgse komando väljasõidupiirkonnas (4 kuu jooksul peale tööle asumist);
  • päästeteenistujale kehtestatud tervisenõuetele ning päästeteenistujate atesteerimise põhinõuetele, sealhulgas hariduse ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastamine;
  • väljaõppe omamine töötamaks eriautotehnika ja -seadmetega;
  • juhtimisalaste üldteadmiste omamine.

Ettevõte pakub

- põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd;
- õppimis- ja arenguvõimalusi;
- meeldivat töökeskkonda ja meeskonda

Tööpakkumise number
#200236

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 11700 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2010

Põhja-Eesti Päästekeskus on Päästeameti alluvuses Tallinnas ja Harjumaal tegutsev asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine ja teostamine, päästeala ennetustöö, tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine.

Vaata rohkem