Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142216

Meediaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Meediaspetsialisti peamised töökohustused on meediakampaaniate korraldamine ja / või nende juures koostöö tegemine, nii perioodiliste kui temaatiliste meediaanalüüside koostamine ja erinevate meediaväljaannetega seotud koostööprojektide vedamine.

Ootused kandidaadile

  • Hea analüüsivõime ning suhtlemis- ja kirjutamisoskusega, projektijuhtimise kogemusega meeskonnatööd nautiv inimene – just Sina oled oodatud kandideerima Keskkonnaministeeriumi meediaspetsialisti ametikohale.

Lisaks peaksid olema
asjalik ja initsiatiivikas
kiire reaktsiooniga
suutma teha mitut asja korraga
kohusetundlik
inglise ja soovitavalt ka vene keeles suhtleja
hea stressitaluvusega
kõrgharitud (soovitavalt meedia- või avalike suhete alaselt)
heatujuline
keskkonnateemadest huvituv.

  • Sind ootab avalike suhete osakonna töökas ja mõnusa läbisaamisega meeskond, huvitav töövaldkond, väljakutseid täis töö ja konkurentsivõimeline palk.

Lisainfo

Lisaküsimustega võib pöörduda ministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja Monika Kopti (626 2917, 521 2602) poole.

Tööpakkumise number
#142216

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: 13800 - 17200 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. märts 2008
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2008

Keskkonnaministeerium on Eestis keskkonnavaldkonna eestvedaja. Oleme avatud koostööks oma partnerite ja avalikkusega. Meie eesmärk on puhas elukeskkond, keskkonnateadlikud inimesed, säilinud loodusväärtused ja loodusressursside jätkusuutlik kasutamine. Meid motiveerib meie töö eesmärk ja me oleme uhked, et saame anda oma panuse selle saavutamisse.

Vaata rohkem