Meediaplaneerija
Tööpakkumise number #755568

Tallink Grupp AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!

Töö kirjeldus

Online ja offline meedia planeerimine, elluviimine ja kampaaniate kokkuvõtmine koostöös projektijuhtide ja digiturunduse spetsialistidega.

Ootused kandidaadile

valdad spetsialistina nii online kui offline meediate planeerimist;
mõtled strateegiliselt ja ei karda uusi väljakutseid;
mõistad hea loovlahenduse rolli edukas kampaanias;
oled analüütiline ja saad aru erinevate digitaalsete platvormide rollist kliendi teekonnas;
omad kogemust ning võimekust töötada samaaegselt erinevate projektidega;
oled proaktiivne oma töös ja väärtustad pidevat enesearengut;
räägid suurepäraselt inglise keelt (rootsi keele oskus tuleb kasuks).

Ettevõte pakub

töötamine rahvusvahelisel turul;
Grupis erinevad teenused ja tooted, mis pakuvad vaheldusrikkust;
Facebooki, Google, Adobe ja VK.com suurkliendi otsene tugi, koolitused, parimad praktikad;
tippspetsialisti vääriline palk ja kasvamise võimalused.

Tööpakkumise number
#755568

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2022
Meediaplaneerija Meediaplaneerija

Vaata rohkem