Värsked tööpakkumised

Meediamonitooringu spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121578

Tööpakkumise number

121578

Töö kirjeldus

Meediamonitooringu assistendi töö näeb ette meediaväljaannete (ajalehed, ajakirjad, online-kanalid, tv, raadio) igapäevast läbitöötamist ning sellest klientidele tarviliku info leidmist. Samuti tuleb kirjutada mõningaid kokkuvõtteid ning analüüse.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab head kirjalikku eneseväljendamise oskust ning inglise ja vähemalt passiivset vene keele valdamist.

Töö meeldivas kollektiivis Tallinna vanalinnas ning paindlik tööaeg. Meiega töötades omandad mitmekülgseid ning perspektiivikaid teadmisi ja oskusi meedia valdkonnas.

Lisainfo

Töökoht on täistööajaga, ent tööajad on paindlikud - saab töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel. Sobib ka vähese õppekoormusega tudengitele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

Media Focus tegeleb meedia monitoorimisega ning analüüsimisega. Pakume oma
klientidele teadmist sellest, mida ning miks ajakirjandus nendest ning nende
tegevusvaldkonnast räägib.