Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295824

Medõde

CVKeskus.ee klient
USA
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

arsti abistamine protseduuridel

Ootused kandidaadile

inglise keele oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#295824

Asukoht:
USA
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 2800 - 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2013

«INEX» (International Nurse Examination) jätkab vastuvõttu medõdede koolitusele võimalusega töötada USA haiglates. Valige oma põhjus liituda kursustega: medõe/venna litsens töötamiseks USAs, 3.aastaks tööleping mis tahes USA haiglates, Green Card töö ja elamis loaga USAs, võimalus teenida 42000 $ kuni 70000 $ . Meditsiiline ja sotsiaalkindlustus Teile ja Teie pere jaoks, võimalus saada hindamatu töökogemust USA kõrgetehnoloogilistes haiglates.

Rohkem infot www.ineks.ee

Vaata rohkem

Medõde