Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672779

Medõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie erameditsiinikeskuses töötavad Eestis tuntud oma ala professionaalseimad tipparstid ja -spetsialistid, kes tahavad pakkuda kõrgel tasemel tervise- ja ilumeditsiiniteenuseid.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 3-aastast erialast töökogemust õena
Valmisolekut töötada graafiku alusel ja õhtuti
Väga head eesti ja vene keele oskust nii kõnes kui kirjas
Kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus
Head arvuti kasutamise oskust
Kõrget pingetaluvust ja positiivset suhtumist ka kiiret reageerimist vajavates olukordades
Head suhtlemisoskust ja soovi pakkuda klientidele kõrgel tasemel teenust

Võimalus pidevalt areneda ja kuuluda uuenduslikku organisatsiooni
Töö tipparstide ja -spetsialistide meeskonnas
Hubane töökeskkond ja kaasaaegsed töövahendid
Täistööaeg
Motiveeriv töötasu

Lisainfo

Tule võta osa Decus International OÜ kõrgelt professionaalsest ja auväärsest meeskonnast!

Ennem kandideerimist palun tutvuge tööpakkumisega!

Tööpakkumise number
#672779

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

Decus kliinik spetsialiseerub kosmeetilisele meditsiinile ja võimalikult väheste torgetega ravile plast-kosmeetika operatsioonide valdkonnas. Meie professionaalsel meeskonnal on aastatepikkused kogemused igas vanuses meeste ja naiste ravimises, arvestades iga kliendi erisoove.

Vaata rohkem

Medõde