Värsked tööpakkumised

Medõde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 580899

Tööpakkumise number

580899

Töö kirjeldus

Pakume põhikohaga tööd meditsiiniõele, kelle tööülesanneteks on beebide ja väikelaste profülaktiline jälgimine, nõustamine, vastuvõttude tegemine koos lastearstiga, vaktsineerimine. Telefoni teel lastevanemate toitumisalane nõustamine, tervisega seotud probleemidele õigete lahenduste leidmine.

Nõudmised kandidaadile

Head erialased teadmised lasteõena töötamise kogemus
eesti ja vene keele oskus
empaatiavõime, innovaatilisus
autojuhtimise oskus

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat erialast tööd
head töökeskkonda (meeskond, asukoht, hästi sisustatud ruumid)
enesetäiendamisvõimalusi
häid eneseteostusvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2019
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2019

Oleme taastusravi ja rehabilitatsiooniga tegelev firma. Kasutame uusimaid füsioteraapia tehnikaid oma töös parandamaks liikumispuuetega inimeste elukvaliteeti. Tegeleme ka lihtsalt terviseedendusega (beebimassaaz ja arendusravi)
Olema Eesti Haigekassa ja Sotsiaalkindlustuse lepingupartnerid.
Meeskond noor ja innovaatiline.