2023-08-23 14:48:55

Medõde

CVKeskus.ee klient
2700 - 3500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Töökohtade valik Helsingi piirkonnas on väga mitmekesine: operatsiooniõde, voodiosakonna õde, tervisekeskuse õde jne. Võimalusel töökohta valik vastavalt Sinu eelnevatele kutseoskustele.

Ootused kandidaadile

Otsime medõde kellel on õendusalane kõrgharidus ja Valvira loa (”Sairaanhoitaja” pädevus) olemasolu. Nõutav hea soome keele oskus (B1 tasemel) ja soome keele eksami tunnistus. Varasem töökogemus Soomes tuleb kasuks.
Oodatud on soome keelsed CVd (võib ka eesti, inglise).

Ettevõte pakub

Töötasu (bruto)
Alates 16,60 eur/tund.
Lisanduvad seaduses ettenähtud tasud õhtuse-, öötöö ning nädalavahetuse töö eest.
Tööaeg: Täistööaeg või osaline tööaeg. Võimalus paindlikult valida tööaega, töötades näiteks nädala kaupa.
Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Pakume mitmekülgset tööd ja meeldivat töökeskonda ning kaasaegseid töötingimusi. Maksame töö- ja lisatasud vastavalt Soome seadusandlusele.
Soovi korral võimalik käia tutvumas tulevase töökohaga enne töölepingu sõlmimist.
Võimalusel abistame majutuse leidmisel töökoha läheduses. Vajadusel oleme abiks ka amentikega suhtlemisel ja teistes tööga seotud küsimustes.
Pikemas perspektiivis oleme avatud ka kandideerimsitele ilma Valvira tööloa olemaoluta ning oleme abiks loa taotlemisel. Sellisel juhul teeme individuaalse plaani töö alustamise graafikust.