Värsked tööpakkumised

Medõde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233486

Tööpakkumise number

233486

Töö kirjeldus

Pakume tööd erinevates meditiisiniasutustes üle Soome.
Täpsema info saamiseks töö sisust ja töökohtade asukohtadest palun võta meiega ühendust.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on soome keele oskus
Meditsiiniõe erialast koolitust
Vajalik on Soome Tervishoiumetist (VALVIRA) luba, et oleks võimalik töötada medõena Soomes. Loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita

Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd
Enne tööle asumist pakume võimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
MediradiX aitab korteri leidmisel

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. august 2011
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2011
Brutopalk:
Alates 13 kuni 16 EUR tunnis
Lisainfo palga kohta:
Tunnipalgale tule

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid meditsiinibrigaade ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid. Meie vahendusel ja kaasabil leiate endale erialast tööd mugavalt ja usaldusväärselt.