Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628930

Medõde

CVKeskus.ee klient
Holland
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tööle medõde, kes on huvitatud isiklikust ja tööalasest arengust ja soovib töötada rahvusvahelises keskkonnas.
Tööülesanneteks on taastusravi teostamine, patsientide ohutuse tagamine, arsti ettekirjutatud tegevuste järgimine ja erinevate õenduse protseduuride läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus Õenduses
Vähemalt A2 tase Inglise keeles
Huvi õppida Hollandi keelt
Euroopa Liidu kodanik
Motivatsioon elada Hollandis vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

Tuge välisriiki tööle asumisel
Abi dokumentidega
Vähemalt 12 kuulist töölepingut ja võimalus tähtajatuks lepinguks otse tööandjaga.
36 tunnine töönädal.
Tasuv palk.

Tööpakkumise number
#628930

Asukoht:
Holland
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2000 - 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

EPSN Workforce on rahvusvaheline ettevõte, mis aitab viia spetsialistid ja tööandjad kokku. Tegutseme 21 riigis ja meie eesmärk on toetada tööandjate arengut kasvu näol ja tööotsijat isikliku ja tööalase arenguga.
Aitame spetsialistidel leida töökoht riigis, kus nad saavad ennast arendada igas mõttes: keeleliselt, töökogemuse mõttes, suhtlusoskuste arendamisega.
Pakume töötajatele turvalist töökeskkonda ja igakülgset tuge uude riiki kolimisel ja kogu välisriigis töötamise ajal.

Vaata rohkem

You are applying to:
Medõde