Värsked tööpakkumised

Meditsiinitekstide tõlkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192530

Tööpakkumise number

192530

Töö kirjeldus

Otsime professionaalset meditsiinitekstide tõlkijat inglise-eesti keele suunal.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt ootame

  • Meditsiinilist haridust (või selle omandamist)
  • Suurepärast inglise ja eesti keele oskust
  • Väga head meditsiinisõnavara tundmist
  • Täpsust ja kohusetunnet

Pakume tööd tõlkevallas töövõtulepingu alusel. Töötasu suurus sõltub tõlgitud tekstide mahust, ehk siis tõlkijast endast - tema kiirusest ja töösoovist.

Lisainfo

Oluline on arvuti ja interneti olemasolu.
Sobivatele kandidaatidele saadame proovitöö.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
11. märts 2010

Peamiselt inglise- ja saksakeelsete tõlgetega tegelev tõlkebüroo. Tõlked nii tehnika-, teadus-, tarbe-, kui reklaamtekstide vallas.