Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730773

Meditsiinitehnika (tehnik-konsultant)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Meditsiinitehnika hooldus ja remont
 Kasutajate koolitus
 Projektipõhine meditsiinitehnika täislahenduste nõustamine ja elluviimine

Ootused kandidaadile

 Positiivset ellusuhtumist ja head suhtlemisoskust
 Algatusvõimet ja iseseisva töötamise distsipliini
 Head eesti ja inglise keelt (C1).
 Erialalisi teadmisi ja töökogemusi meditsiinitehnika ja IT alal

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd, head töökeskkonda
 Rahvusvahelisi koolitusi ja koostöövõimalusi eri riiki kolleegidega
 Põhitöötasu katseajal (4 kuud) 1400.-€ ja peale katseaega kokkuleppeline; tulemustasu/preemia alates 3.tööaastast
 Pakume sotsiaalsete garantiide paketti
(100% haigushüvitus al.1.haiguspäevast, kodu- ja õnnetusjuhtumi- ja tervisekindlustused, peale 3. tööaastat puhkuse lisatasu suurenevas summas jne)

Lisainfo

Palume saata CV hiljemalt 10.oktoobriks 2021 aadressil cv(at)bbraun.ee.
Isikutega, kelle CV osutus valituks, võtame ühendust hiljemalt 21.oktoobril 2021 ja lepime kokku töövestluse aja.
Kontaktisik küsimustele vastamiseks või lisainfo saamiseks cv(at)bbraun.ee
Jüri Proosa
Kandideerides tööpakkumisele, annate nõusoleku isikuandmete töötlemiseks seadusega
sätestatud ulatuses.

Tööpakkumise number
#730773

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
16. september 2021

CVKeskus.ee klient

Lühiinfo ettevõtte kohta:
B.Braun Medical OÜ (asutatud 1995) on rahvusvahelise kontserni B.Braun Group (peakorter
Saksamaal) tütarettevõte ja esindus Eestis. Tegeleme B.Braun Group poolt toodetud
haiglaravimite ja meditsiiniseadmete hulgimüügiga ning meditsiinitehnika hoolduse ja remondiga.
Rohkem infot ettevõtte kohta www.bbraun.ee.

Vaata rohkem