Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640260

Meditsiiniteadmistega giid

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 14. veebruar 2020
Kuulutus aegub:14. märts 2020

Töö kirjeldus

- Külastajate vastuvõtt ning suhtlemine;
- Külastajatele näituse tutvustamine, vajadusel nende abistamine ja
konsulteerimine;
- Kooli-ja lasteaiagruppidega tegelemine;
- Privaattuuride läbiviimine;
- Ruumide korrashoid;

Ootused kandidaadile

- Meditsiiniline haridus või omandamisel;
- Hea suhtlemisoskus ning positiivne ellusuhtumine;
- Esinduslik ja hoolitsetud välimus;
- Tugev enesedistsipliin ja kohusetundlikkus;
- Väga hea eesti ja vene keele oskus kõnes. Kasuks tuleb inglise keele oskus;
- Valmisolek töötama graafiku alusel;

Ettevõte pakub

- Väljaõpet;
- Konkurentsivõimelist töötasu;
- Kaasaaegseid ning mugavaid töötingimusi;
- Meeldivat kollektiivi ja head tööõhkkonda;

Tööpakkumise number
#640260

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Meie tegevuseks on meelelahutuslikud
kogupere näitused,
täpsemalt travelling exhibitions kontseptsiooni
erinevad tooted.

Vaata rohkem