Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67652

Meditsiinitarvete müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Meditsiinitarvete suuna käivitamine
  • Toodete sortimendi valik
  • Läbirääkimised hankijatega
  • Kliendikontaktide loomine ja hoidmine
  • Toodete aktiivne müük klientidele
  • Müügimaterjalide ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • Meditsiinialane haridus või selle omandamine
  • Hea suhtlemisoskus, initsiatiivikus ja energilisus
  • Oskus aega planeerida ja iseseisvalt töötada
  • Soov midagi saavutada

Kasuks tuleb:
  • Müügitöö kogemus
  • Hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • Võimalust areneda koos firmaga
  • Motiveerivat tasupaketti

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja Kaaskiri hiljemalt 29. maiks 2006.a.
Lisainfo telefonil 6204350 ja internetis www.inbio.com

Tööpakkumise number
#67652