2023-08-23 14:48:55

Meditsiiniseadmete müügispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi edumeelset ja iseseisvat müügispetsialisti, kelle vastutusala on meditsiiniseadmete edukas müük.

Tööülesannete hulka kuulub:

  • müügi- ja turundustegevuste planeerimine ja elluviimine
  • tänaste klientide manageerimine ning uute kliendisuhete loomine
  • olemasoleva tootevaliku haldamine ja edasine arendamine
  • ettevõtte väärikas esindamine ja klientidega kohtumine
  • müügiaruandluse koostamine ja analüüs

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima varasema eduka meditsiinivaldkonna müügitöö kogemusega inimesi. Edukas kandidaat on:

  • vähemalt 3 aastase eduka müügitöö kogemusega
  • väga heal tasemel eesti- ja inglise keele oskusega
  • valmis olema pidevas liikumises ning külastama oma kliente üle terve Eesti
  • väga hea suhtlemisoskusega, usaldusväärne, aus ja kohusetundlik
  • oma töös süsteemne ning suudab iseseisvalt oma tööd planeerida
  • väga hea tehnilise taiplikkusega ning suudab lahendada probleeme ka pingelises olukorras
  • äärmisel vajadusel valmis tööks ka väljaspool tavapärast tööaega
  • omab B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub väga huvitavat ja vastutusrikast tööd ning seda tehnilises ja pidevalt arenevas valdkonnas.

Kõigil meie töötajatel on kaasaegsed töövahendid, s.h. ametiauto ning pakume ka spordi- ja tervisetoetuste süsteemi.

Töötasuna pakume fikseeritud põhipalka, millele lisandub vägagi motiveeriv tulemustasu pakett.