Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59382

Meditsiiniseadmete müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Meditsiiniseadmete projektimüük
  • Pakkumiste tehniline koostamine vastavalt riigihangete pakkumiskutsetele
  • Uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate haldamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus
  • Tehniline või meditsiinialane kõrgharidus
  • Eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas
  • Vene keele oskus suhtlustasemel
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Iseseisvus, järjekindlus ja püsivus oma töös

Kasuks tuleb:
  • Meditsiiniseadmete, eriti diagnostikaseadmete müügi kogemus
  • Saksa keele oskus

  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • Vajalikku väljaõpet
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

CV-le palume märkida märgusõna "meditsiiniseadmete müügiinsener"

Tööpakkumise number
#59382