Värsked tööpakkumised

Meditsiiniõed

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 176033

Tööpakkumise number

176033

Töö kirjeldus

Pakume tööd meditsiiniõdedele Soomes ( haiglas ,ca 100 km Helsingist)
Töö toimub mitmes vahetuses ja leping on pikaajaline.
Palk vastavalt Soome kollektiivlepingu järgi.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik erialane haridus ja töökogemus meditsiiniõena.
Hea soome keele oskus.
Vajalik on Soome Tervishoiuameti luba, et oleks võimalik töötada medõena Soomes. Loa puudumisel abistame selle saamisel.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd ja pikaajalist lepingut.
Aitame elukoha leidmisel.

Lisainfo

Töö vahetustega.

Asukoht:
Soome
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
30. märts 2009

Personalirent,värbamine,personalihaldus.