Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118024

Meditsiiniõde

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd meditsiiniõele, kelle tööülesanneteks on arsti abistamine protseduuridel, klientide nõustamine ja tervishoiualase dokumentatsiooni täitmine ning korrashoid.

Ootused kandidaadile

erialane kõrg- või kutseharidus
teadmised tervishoiualase dokumentatsiooni täitmisest
hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
kõrge pingetaluvus
valmisolek tööks nädalavahetustel

Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku meeskonda
- arenemisvõimalust, koolitusi
- kaasaegset töökeskkonda
- väljaõpet töö käigus
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Töö asukohaks on Pühajärve Spa hotell (puhkekeskus), 3 km kaugusel Otepäält.

Tööpakkumise number
#118024

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2007
Kuulutus sisestati:
2. august 2007

Kauni pargiga hubane ja mõnus Pühajärve Spa hotell pakub oma klientidele kodust ja meeldivat olemist. Hotelli kahes majutuskorpuses on kohti 200 külastajale. Klassikalise spa-hotellina pakume head ravi- ja lõõgastusprotseduuride valikut.

Vaata rohkem