Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37547

Meditsiiniõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Doonorite vastuvõtt ja doonorivere kogumine.

Ootused kandidaadile

  • Keskeri- või kutsekõrgharidust õe erialal
  • Väga head suhtlusoskust
  • Arvutikasutamise oskust
  • Eesti ja vene keele oskust
Eeldame
  • pingetaluvust, täpsust, korrektsust
  • koostöövalmidust, töökust ja enese arendamise soovi
  • head füüsilist tervist.

Ettevõte pakub

1. võimalust töötada sõbralikus ja arenevas meeskonnas
2. huvitavat ja arenevat töökeskkonda
3. mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
4. regulaarset täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#37547