https://www.cvkeskus.ee/57919

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57919

Meditsiiniõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Protseduuride läbiviimine; klientide nõustamine sh iseseisev vastuvõtt; sotsiaalteenuse (isiklike rehabilitatsiooniplaanide koostamine) osutamine puuetega inimestele; meeskonnatöö osalemine


Ootused kandidaadile

erialane haridus, soovitavalt kutsetunnistus
vastavus tervishoiuteenuste korraldamise seaduse nõuetele
väga hea suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

võlaõiguslik leping
mitmekülgne töö, arenguvõimeline töökeskkond


Tööpakkumise number
#57919
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Meditsiiniõde
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!