Värsked tööpakkumised

Meditsiiniõde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172417

Tööpakkumise number

172417

Töö kirjeldus

Otsime Soome nii sissejuhatavale koolitusele kui ka tööle:

Diplomiga meditsiinõdesid

Nõudeks kandidaadile on ”Diplom õe erialal” mille välja-andjaks võib olla Tallinna Meditsiinikool, Tartu Meditsiinikool või Kohtla-järve meditsiinikool. Juhul kui oled omandanud diplomi enne kui 01.05.2004, palun võta ühendust ja kontrolli oma võimalusi kandideerida.

Enne töö algust korraldame 9 nädalad kestva sissejuhatava koolituse. Koolitus hõlmab:
1) Soome keele õppimist (üldine ja ametisõnavara),
2) Soome tervishoiu süsteemi tutvumine, ametid ja haridus,
3) Hügieenikoolitus ”hygieniapassi” saamiseks ja
4) tööpraktika 3 nädalat.

Järgnev koolitus algab 23.2.2009. Soovijatel palume kandideerida võimalikult kiiresti.
Koolitusaja eest makstakse päevaraha 250 EUR / kuus ja lisaks pakume tasuta majutust. Koolitus toimub Lappeenranta linnas (230 km kaugusel Helsingist).

Peale koolitust asuvad meditsiiniõed tööle erinevatesse Soome tervishoiu asutustesse.
Töötasu olenevalt tööülesannetest 9,5-11,5 EUR/ h (bruto) + 32 EUR päevaraha tööpäevadelt.

Nõudmised kandidaadile

- „Diplom õe erialal“
- Soov asuda Soome tööle
- Soov õppida juurde

Ettevõte pakub

- Täiendkoolitust õe tööks Soomes
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.

Lisainfo

Vaata lisaks (kodulehekülg soome ja inglise keeles): www.medipower.fi

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2009

WorkPower OY Tallinna kontor teeb koostööd Soome tegevusharuga MediPower.
Medipower on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja tööjõuvahendamise teenustele.