Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153238

Meditsiiniõde

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soome Ülikoolihaigla sisehaiguste, kirurgia või ortopeedia/traumatoloogia voodiosakondades medõe töö. Otsime kokku 5 medõde.
Täpsema info saamiseks töö sisust ja töökoha asukohast palun võta meiega ühendust.

Ootused kandidaadile

  • Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel. Vajadusel on vöimalik saada soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele
  • Varasemat töökogemust sisehaiguste, kirurgia või ortopeedia/traumatoloogia osakondades
  • Vajalik on Soome Tervishoiumetist (TEO) luba, et oleks vöimalik töötada medõena Soomes. Loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita

  • Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd
  • Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
  • MediradiX organiseerib korteri

Tööpakkumise number
#153238