Värsked tööpakkumised

Meditsiiniõde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191433

Tööpakkumise number

191433

Töö kirjeldus

Otsime nii sissejuhatavale koolitusele Eestis (Tallinn), kui ka tööle Soomes (erinevad piirkonnad):
Diplomiga meditsiinõdesid.

Juhul kui oled omandanud diplomi enne kui 01.05.2004, pead omama 5 aastad meditsiiniõena kehtivat tööstaaži viimase 7 aasta jooksult. Lisaks peab
kehtima tervishoiuametis registreering meditsiiniõe kohale.

Enne töö algust korraldame kolm kuud kestva intensiivkeelekoolituse. Soome keelt õpitakse Eesti keele baasil.
Keelekoolituse eesmärgiks on koolitada kandidaate suhtlema soome keeles A2 või B1 tasemel. Keelekoolitus toimub päeviti, õhtuti ning
nädalavahetustel, mis võimaldaks õppimist ka praeguse töö kõrvalt. Koolituse ajal kõikidele kandidaatidele taotleme Soome tervisehoiuameti
seaduslikustamist.

Peale keelekoolitust pakume tööd erinevates Soome tervishoiu asutustes, vastavalt töökogemusele ja keele oskusele. Töötasu peale praktikat,
olenevalt tööülesannetest.
Järgnev koolitus algab 01.03.2010. Koolitusele on ettenähtud 10 kohti. Soovijatel palume kandideerida võimalikult kiiresti. Koolitus toimub Tallinnas.
Meie poolt pakutav koolitus on töötajale tasuta, juhul kui asute peale koolitust meie pakutavale töökohale tööle. Kandidaatidel palume arvestada
väljaminekuga, mis kaasnevad seoses Soome seadusega ettenähtud seadusandlikustamisega õena töötamiseks (Eestis Tervishoiuamet ja Valvira
Soomes), ning kulutustega, mis kaasnevad Soomes tasustamata praktikal töötades.

Nõudmised kandidaadile

- Diplom õe erialal
- Kindel soov asuda Soome tööle,
- Valmisus siduda ennast koolitusega.
- Soov õppida juurde, täiendada ennast seoses Soome tervishoiusüsteemiga.

Kasuks tuleb:
- Soome keele oskus
- Inglise või Rootsi keele oskus
- Spetsialiseerumine kas ühele või mitmele valdkonnale järgmistest: Onkoloogia, hematoloogia, üldkirurgia, anesteesia-operatsioonisaalitöö,
sisehaigused, intensiivravi, neurokirurgia, geriaatria
- Erialased koolitused (mahuga üle 32 h)
- Kateedri paigaldamise oskus
- Dialüüsi tegemise kogemus
- Soome Lääkepassi / IV - loa olemasolu või kogemus ravimite käsitlemisest ja jagamisest
- Varasem töökogemus ja valmidus töötada edaspidi koos vanuritega
- Valmidus asuda tööle Põhja- ja Ida-Soomes pakutavatele töökohtadele.
- Soov asuda elama Soome püsivalt (koos perekonnaga)

Ettevõte pakub

- Keelekoolitust õe tööks Soomes
- Juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.
- Koostööd leidmaks püsiv töökoht aastateks

Lisainfo

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi eesti, vene, inglise või soome keeles. Palun saatke oma CVˇd ja vabalt vormistatud avaldused. Pärast seda
kandidaate kutsutakse intervjuule.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. märts 2010
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2010

Medipro Resources OÜ teeb koostööd suurte Soome firmadega, mis on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja tööjõuvahendamise teenustele
Soomes.