Värsked tööpakkumised

Meditsiiniõde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106941

Tööpakkumise number

106941

Töö kirjeldus

- Operatsioonitoa medõde
- Patsientide jälgimine
- Süstimisprotseduuride teostamine, sidumine, niitide eemaldamine
- Vajadusel öine valve. (Harva, üle kuus korra või kaks. Maksimaalselt 4 patsienti vajavad öövalvet

Nõudmised kandidaadile

- Erialane haridus
- Soov inimesi aidata
- Hea suhtlemisoskus
- Patsiendikesksus
- Suundumus meeskonnatööks
- Valmisolek ka öötööks

Ettevõte pakub

- Mitmekülgset tööd kiiresti arenevas töökeskkonnas
- Toetav meeskond
- Võimalus õppida teostama eel- ja järelravisid spetsiaalsete aparaatidega ilukirurgia patsientidele

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. mai 2007

Villa Medica peamisteks tegevusaladeks on kirurgiateenused - ortopeediline kirurgia, üldkirurgia, ilukirurgia. Lisaks kirurgiale pakume konservatiivset ekspertabi mitmete meditsiiniliste probleemide puhul, valitud erialad toetavad üksteist sünergiliselt, meie sihiks on inimese tervise mitmekülgne parandamine.