Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200067

Meditsiiniõde ortopeediaüksuses

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
1. Teeb kindlaks, analüüsib ja hindab patsientide põetusvajadust, lähtudes patsiendi kaebustest, hinnangust tema seisundile ja haiguse diagnoosist, kasutades selleks oma õendusalaseid teadmisi ja teadmisi haiguse etioloogiast, kliinilisest pildist, uuringutest ja ravist;
2. Koostab õendusplaani, mis aitab maksimaalselt osaleda enesehoolduses, vastutab selle läbiviimise eest ja kontrollib selle kvaliteeti ja järjepidevust;
3. Tegeleb patsiendi õpetuse väljatöötamisega, õpetab patsiendi omakseid osalema hoolduses;
4. Osaleb uute töötajate ja praktikantide juhendamisel.

Ootused kandidaadile

1. Õendusalane kõrgharidus
2. Väga hea arvutioskus
3. Analüüsi- ja iseseisva töö võime
4. Algatusvõime ja arenemissoov
6. Eesti keele oskus kõrgtasemel
5. Sõbralik suhtlemislaad
6. Soov ja tahe meeskonnatööks

Ettevõte pakub

1. Kaasaaegset töökeskkonda
2. Väga häid arenguvõimalusi
3. Erialast täienduskoolitust
4. Toetavat ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#200067