https://www.cvkeskus.ee/172807

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Meditsiiniõde-instruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172807

Tööpakkumise number

172807

Töö kirjeldus

Ametikoha peaülesanneteks on väljaõppekeskuses ja väliharjutustel ööpäevaringne meditsiinilise abi tagamine ja meditsiinialase väljaõppe läbiviimine. Ametikoha auaste - veebel.


Nõudmised kandidaadile

Meditsiiniline õendusalane kõrgharidus; läbitud vanemallohvitseri erialakursus; soovitavalt eelnev erialane töökogemus; eesti keele oskus heal tasemel, vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise ja/või vene keel) oskus ametialase sõnavara valdamisega; arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus. Soovitav reaalne auaste - nooremseersant.


Ettevõte pakub

Erialast põhi - ja täiendkoolitust nii Eestis kui välismaal; stabiilset palka ja töökohta; tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pesnion jne); tasuta sportimisvõimalusi; tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist; soovijatele tasuta majutust ühiselamus, interneti - ja televisiooniühendust, ametikorteri võimalust Tapal, Kadrinas või Rakveres.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K7

FIRMA NIMI PEIDETUD

Alates 01.07.2008 on LtVÕK Tapa Väljõppekeskus ümber formeeritud Kirde Kaitseringkonnaks. Kirde Kaitseringkonna koosseisu kuuluvad Suurtükiväegrupp, Õhutõrjedivisjon, Pioneeripataljon ja Kaitseväe Keskpolügoon. Toetusüksustena toimivad väljaõppekeskuse staap ning Staabi- ja tagalakeskus.