Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22884

Meditsiiniõde

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

osutada kvaliteetset õendusabi Regionaalhaigla erinevates osakondades, sealhulgas Keila korpuses

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • hea pingetaluvus
  • õppimisvalmidus
  • meeskonnatöövalmidus
  • hea eesti keele oskus, suhtlusoskus vene keeles

Ettevõte pakub

tööd arenevas organisatsioonis ja stabiilset töökohta

Lisainfo

Palume saata avaldus koos CV-ga hiljemalt 15. augustiks k.a postiaadressil Sütiste tee 19, 13419 Tallinn, faksil 6972000 või e-posti aadressil mare.leppik@regionaalhaigla.ee. Lisainfo telefoninumbril 6972212 või 6971213. Avaldusele palume lisada märksõna "personaliotsing õed"

Tööpakkumise number
#22884