Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44477

Meditsiiniõde

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on haigetele ravimite andmine, protseduuride tegemine vastavalt arsti ettekirjutusele, valvete teostamine.

Ootused kandidaadile

- meditsiiniline eriharidus

- EV kodakondsus

- eesti keele oskus kõrgtasemel

Ettevõte pakub

- tasuta erialast täiendkoolitust

- soodsat transporti Tallinnast ja Haapsalust töökohta ja tagasi (eribussiliin)

- vahetustega tööd

- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

- tulemusliku töö eest võimalikku lisatasu

- odavat lõuna- ja õhtusööki

- sõbralikke ja abivalmis kolleege

Tööpakkumise number
#44477

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 5500 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. mai 2005
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem