Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376717

Meditsiiniõde (asukohaga Norras)

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmon Helsevikar AS otsib Norrasse tööle meditsiiniõdesid.

Ootused kandidaadile

Meditsiiniõe, ämmaemanda, velskri diplom või kutse omandamine
Tahe töötada ja elada välismaal
Tahe õppida norra keelt

Ettevõte pakub

Head töötasu
Võimalus õppida norra keelt üle Eesti
Majutust ja tugiisikut Norras
Puhkust iga kuue nädala järel
Transporti Eesti ja Norra vahel

Tööpakkumise number
#376717

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 24 - 34 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. mai 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

Norra firma Valmon Helsevikar AS värbab spetsialiste välismaalt (ka Eestist) ja suunab Norrasse tööle kvalifitseeritud tervishoiutöötajaid.
Meie peakontor asub Trondheimis. Lisaks on harukontorid Eestis, Lätis, Poolas ja Rumeenias. Eesti kontoris töötavad eesti ja vene keelt kõnelevad inimesed, kes vastutavad meditsiiniõdede värbamise, keeleõppe ja heaolu eest ning aitavad ette valmistada vajalikke dokumente (autorisatsioonid ja tõlked). Meie meditsiiniõed töötavad haiglates ja hooldushaiglates üle terve Norra.

Vaata rohkem