Värsked tööpakkumised

Meditsiiniline konsultant lepingupartnerina

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173964

Tööpakkumise number

173964

Töö kirjeldus

Otsime avatavase Meriton Conference and Spa Hotelli lepingupartnerina meditsiinilist konsultanti, kelle ülesandeks on hotelli klientide nõustamine hoolitsuste ja treeningute sobivuse osas.

Nõudmised kandidaadile

• meditsiiniline haridus ja vajaliku kvalifikatsiooni olemasolu
• varasem erialane töökogemus vähemalt 2 aastat
• hea eesti, vene ja inglise keele oskus
• soovitavalt soome keele oskus
• hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
• kohusetunne, usaldusväärsus, hea pingetaluvus ja paindlikkus

Ettevõte pakub

• meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

CV palume saata palgasoovi ja märksõnaga "meditsiiniline konsultant".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2009

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.