Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697500

Meditsiinigrupi ülem-arst

CVKeskus.ee klient
Paldiski, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Korraldada Paldiski meditsiinigrupi isikkoosseisu nõuetekohast meditsiinilist teenindamist ja teostab selle üle järelevalvet

  • Tervishoiualane koostöö ja koordinatsioon tervisekeskusega

  • Meditsiinigrupis kasutusel olevate eeskirjade ja dokumentatsiooni teadmine, tundmine ja täitmine

  • Järelevalve tervishoiustatistilise aruannete koostamise üle

  • Teha tervisekeskuse ülemale ettepanekuid meditsiinigrupi tööprotseduuride ja -korralduse efektiivsemaks muutmiseks

Ootused kandidaadile

  • Sobivust ja valmisolekut asuda tegevteenistusse
  • Meditsiiniliste kõrgharidust arsti erialal
  • Terviseameti tervishoiutöötajate registris registreeritud vastava erialaga
  • Erialast töökogemust ja juhtimiskogemust
  • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara kasutamise oskus (Microsoft Office programmid) ja andmebaaside kasutamise oskus (Liisa)
  • Eesti keele oskus heal tasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
  • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE

  • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
  • Varasem teenistuskogemus Kaitseväes ja ohvitseri sõjaväelise

väljaõppe I aste

Ettevõte pakub

  • Põhipuhkust 35 päeva aastas

  • Stabiilset sissetulekut

  • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)

  • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet

  • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi

  • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

Tööpakkumise number
#697500

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2021
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2021

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega. Olgu see logistika, toitlustuse, meditsiini, sotsiaal- ja psühholoogiaalase toetuse, muusika või ajateenijate väljaõppega seotud ülesanded Te olete oodatud meie meeskonda.

Vaata rohkem