Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293974

Meditsiini valdkonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • järelevalve teostamine meditsiini valdkonna hädaabiteadete mentlemise üle;
  • meditsiini valdkonna sündmuste analüüsimine;
  • esmaabijuhiste andmine raskes seisundis kannatanutele kuni kiirabibrigaadi saabumiseni;
  • päästekorraldajate nõustamine ja abistamine meditsiinivaldkonna hädaabiteadete korral, väljakutsete vastuvõtmine ja kiirabidele edastamise koordineerimine;
  • meditsiinivaldkonna koordineerimine operatiivolukordades;
  • meditsiinalastes töörühmades osalemine .

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus meditsiinivaldkonnas;
  • eelnev töökogemus meditsiinivaldkonnas;
  • tervishoiusüsteemi korralduse tundmine;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise keele ja vene keele valdamine kesktasemel;
  • väga hea arvuti, teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus.

Isikuomadused:
väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus; väga hea suhtlemisoskus; iseseisvus; otsustus-, analüüsi- ja algatusvõime; pingetaluvus; kohusetundlikkus; korrektsus; orienteeritus meeskonnatööle; organisaatorivõimed; loomingulisus.

Ettevõte pakub

  • pidevat enesetäiendust ja koolitusi;
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • meeldivat kollektiivi;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • stabiilset töötasu.

Lisainfo

Ametikoha eesmärk on meditsiinivaldkonna hädaabiteadete korral esmaabialaste juhiste andmine ja päästekorraldajate juhendamine väljakutsete menetlemisel.

Tööpakkumise number
#293974

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2012

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mis täidab talle seadusega ja seaduse alusel antud õigusaktidega pandud ülesandeid.
Häirekeskuse tegevusvaldkond on hädaabiteadete vastuvõtmine ja menetlemine.

Vaata rohkem