Värsked tööpakkumised

Meditsiini konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34392

Tööpakkumise number

34392

Töö kirjeldus

Osalise töökoormusega (sobib suurepäraselt ka põhitöö kõrvalt) meditsiinilise haridusega (farmatseut või arst) inimest vajatakse appi firma poolt esindatavate toodete reklaammaterjalide, infolehtede vm.materjalide valmistamiseks. Konsultandilt ootame eelkõige toodete meditsiinialast nõustamist ja juhendamist.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik meditsiiniline haridus (soovitavalt kõrgem:farmatseut või arst);
Inglise keele oskus;
Oma arvuti, telefoni ja internetipüsiühenduse olemasolu;
Head suhtlemisoskus ja meeldivat iseloomu;
Ideaalkanditaat on FIE, kellelt võimalik teenuseid tellida

Ettevõte pakub

Pakume lisasissetulekut ja FIE-le uut klienti.

Lisainfo

Palun saatke oma CV, koos kaaskirjaga järgmisele maili aadressile: marge@vermanpharma.com või postitage: Verman-Pharma OÜ, Värsi 15a 10919 Tallinn, märgusõna "töö"

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
3. september 2004