Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303630

Matkajuht / Klienditeenindaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jalgratta- ja jalgsiekskursioonide läbi viimine Tallinnas ja Lahemaa Rahvuspargis
Klienditeenindus City Bike poes (jalgratta- ja varususe rent, müük)
Kruiisituristide teenindamine
Otsene suhtlemine kliendiga kontoris ja tuuridel, Tallinna ja Eesti eluolu tutvustamine
Klientidega suhtlemine onlines ja telefonitsi
Töö vabas õhus ja mugavas kontoris, mõlemat piisavalt, et pakkuda vaheldust

Nõudmised kandidaadile

  • Inglise keele oskus heal suhtlustasandil. Kasuks tuleb muude keelte oskus (saksa, vene, ...)
  • Hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
  • Lai silmaring, huvi Eesti elu erinevate aspektide vastu
  • Pealehakkamine ja positiivne ellusuhtumine
  • Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu
  • Valmidus sõita rattaga (ei pea olema sportlane)

Ettevõte pakub

Meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
Koolitust ja firma motivatsiooniüritusi
Paindlikku töögraafikut
Huvitavat ja mitmekesist suhtlemisrohket tööd
Meeldivat töökeskkonda ja kontorit Vanalinnas
Oskustele ja töötulemustele vastavat palka + klientide poolt makstav lisatasu + tööriietus
Eneseteostusvõimalust

Lisainfo

Pakume hooajalist tööd, aktiivne hooaeg on 4-6 kuud (minimaalne aeg kui töötajat endale otsime on 2 kuuline periood)
Võimalik töötada osalise ajaga või täiskoormusega.
Parimatele töötajatele võimalus jätkata osalise koormusega ka aastaringselt tööd

Tööpakkumise number
#303630

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. mai 2013
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2013

City Bike OÜ on Eesti kapitalil põhinev jalgrattaturismiga tegelev väikeettevõte, asutatud mais 2003. Täna on City Bike suurim jalgattaturismiga tegelev ettevõte Eestis andes suvel tööd 15-le inimesele. Korraldame jalgrattaekskursioone Tallinnas, üle Eesti, teistes Balti riikides ja Venemaal. Meil on rendiks üle 150 jalgratta (uue suunana ka maanteerattad), lisaks pakume jalgratta varustuse renti (rattakotid, treilerid, kiivrid jne.). Meie väikesest rattapoest ja e-poest leiab üle tuhande erisugusuguse tarviku. Aastas teenindame pea 7000 klienti, 90% neist on Tallinnat külastavad välisturistid. Meie kontor asub Vanalinnas, kus on mugavad töötingimused.

Vaata rohkem