Värsked tööpakkumised

Materjalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36040

Tööpakkumise number

36040

Töö kirjeldus

• ettevõtte ostu- ja logistikategevuse ning ja laomajandus korraldamine

Nõudmised kandidaadile

• Sobiv kandidaat on arengule- ja eesmärgile orienteeritud soovitavalt 5 aastast logistika või ostualase töökogemusega inimene, kellel on kõrgem majandus- või tehniline haridus. Töös läheb vaja head koostööoskust tarnijatega, arusaamist hankeketist, materjali planeerimisest, laomajandusest, läbirääkimis- ja suhtlusoskust ning võõrkeelte oskust (ladus suuline inglise ja soome keel, kirjalik inglise keel, vene keel suhtlustasandil) .

Ettevõte pakub

• võimalust töötada rahvusvahelises arenevas ettevõttes
• tööks vajalikku koolitust
• motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Töökoht asub Sauel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2004

Orbis kontsern on rahvusvaheliselt tunnustatud RF-, masinnägemise ja valguskaablitehnika rakenduste asjatundja. Pakume tootmist, tootearendust ja testimist toetavaid tehnoloogiapõhiseid lahendusi. Meie tegevuse põhisuunad on spetsiaalkomponentide töötlemine ja integratsioon, testsüsteemide terviklahenduste ning tehnilise toe pakkumine.
Tallinnas, Sauel ning Soomes, USA-s ja Hiinas paiknevates üksustes töötab kokku umbes 250 inimest. Kontserni käive 2003 aastal oli 46,8 miljonit eurot.