Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66304

Materjalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tooteliini materjali riski, ostuarve ja kliendiarve saldode ülevaatamine
- materjalijuhtimisega seotud tarneketi kasumlikkuse ohjamine
- materjalihindade ning lisatellimuste ohjamine

Ootused kandidaadile

- majandusalane rakenduslik- või kõrgharidus
- teadmised materjalivoost, kliendilepingutest
- teadmised äritegevusest ning finantsidest
- väga hea inglise ja eesti keele oskus
- eneseväljenduse oskus, probleemi lahenduse oskus

Ettevõte pakub

- rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#66304