https://www.cvkeskus.ee/161548

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Materjalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161548

Tööpakkumise number

161548

Firma nimi peidetud Materjalijuht

Töö kirjeldus

Sinu töö seisneb uute tooteprojektide hanketegevuse käivitamises ja projektiostude koordineerimises (sh materjaliga varustamine koostöös ostuosakonnaga, toodangusse üleandmise ettevalmistus, materjali riskianalüüs ja materjalikulude ohje). Sa tagad materjali piisavuse tooteliinil, jälgid projekti ajakavast kinnipidamist ning suhtled tihedalt ostuosakonna, tarnijate ja kliendiga.


Nõudmised kandidaadile

Oled edukas kandidaat, kui omad kõrgharidust või rakendusliku kõrgkooli/polütehnikumi haridust ning eelnevat ostutöö kogemust. Elcoteqis töötad Sa rahvusvahelises keelekeskkonnas, mistõttu eeldame inglise keelt kõrgtasemel ning eesti ja vene keelt kesktasemel. Dünaamiline töökeskkond on Sinu jaoks väljakutsuv ning Sulle meeldib oma koostöö- ja läbirääkimisoskust proovile panna. Sinu töös on oluline väga hea arvuti kasutamise oskus (sh Excel lõppkasutaja tasemel), lisaks head teadmised materjalivoost ja kliendilepingutest.


Ettevõte pakub

Elcoteq pakub Sulle kaasaegseid töötingimusi ning võimalust töötada rahvusvahelises töökeskkonnas; töösuhte kindlust ning enesearendamise ja karjäärivõimalust liikuda edasi kontsernisiseselt toote-, projekti- või tarneahela juhi ametikohale; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd ning intensiivset sisseelamisprogrammi ja ametialast koolitust.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. september 2008
Kuulutus sisestati:
15. august 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq SE ning on üks suuremaid elektroonikatoodete valmistamise teenuse pakkujaid maailmas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1992. aastal ning on olnud läbi aegade kontserni üheks suuremaks tehaseks. Elcoteqi eesmärgiks on rahulolevad kliendid; pühendunud personal; ausus ja vastutustunne; arenemine pidevalt kiires muutuvas maailmas ning pühendumus oma eesmärkidele. Seoses globaalsel elektroonikaturul toimunud suurte muudatustega ning tänu kvaliteetsele teenusele on tellimused järjest kasvamas. Kahes Tallinnas asuvas, kokku 42 000m² suuruses kaasaegse tootmispinnaga tehases, töötab 2 000 töötajat.